Privítanie riaditeľky

základné údaje - Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava

Milí žiaci, milí rodičia,

srdečne vás takto virtuálne vítam na Gamči a teší ma, že máte záujem študovať u nás!

Gamča, teda celým oficiálnym názvom Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, je osemročné a štvorročné štátne gymnázium s matematickými a všeobecnými triedami v centre Bratislavy. Máme radi matematiku, máme dlhú tradíciu, veľa úspechov a pestrý školský aj mimoškolský život – o tomto všetkom sa dozviete v ostatných sekciách našej webstránky.

Túto prijímačkovú sekciu webstránky sme pripravili priamo pre vás, aby sme vám uľahčili vaše rozhodnutie prihlásiť sa na Gamču. Dozviete sa tu fakty o nás pre vaše rozhodovanie, praktické informácie k najbližším prijímačkám a tiež následné kroky po prijímačkách.

Jedna vec, ktorú sa nám určite úplne nepodarilo preniesť v plnej miere na tieto stránky, keďže to technicky ani nie je zatiaľ možné, je atmosféra našej školy, ten náš povestný Duch Gamče. Príďte sa preto pozrieť k nám počas Dňa otvorených dverí, zastavte sa v našom stánku na Veľtrhu župných škôl alebo sa popýtajte súčasných alebo bývalých Gamčáčiek a Gamčákov vo vašom okolí, aby ste zažili troška Gamče na vlastnej koži.

Želáme vám príjemné surfovanie našimi stránkami!

Tešíme sa na vás na prijímačkách a držíme vám palce!

Mgr. Viera Babišová
riaditeľka

Neviete sa rozhodnúť?
Štatistiky