Nástenka

Úradné hodiny cez prázdniny v stredy 9:00 - 13:00
Na výlete v Poľsku bola III. D
II. B a II. C objavovali krásy motýľov a žralokov vo Viedni
Na pražskej Technoplanete všetky naše tímy v cieli
Poďakovanie pani riaditeľky profesorskému zboru
Septima a III. B boli vo švajčiarskom CERN-e
Sekundáni ovládli okresnú Archimediádu
Európa v škole 2019 pozná svojich víťazov
IV. D '16 obhájila prvenstvo na absolventskom futbalovom turnaji
Nezabudnite si obnoviť preukaz ISIC (nálepka, ...) na ďalší školský rok
Výsledky prijímačiek do I. B a už aj Prímy B zverejnené
Tím Sestry Štojkové vo finále súťaže "Máš umelecké črevo?"
Dve finálové umiestnenia v Dejepisnej olympiáde
Všetky maturantské triedy vyhrali stávku s pani riaditeľkou
Naši ekonómovia štvrtí na súťaži Generácia €uro
Pozvánka na tohtoročný absolventský futbalový turnaj
Aktualizovaný deň prijímačiek (druhý termín)
Sexta a III. C boli na Dni DNA na PríFUK-u
Chlapci druhí na kraji vo volejbale
Traja naši víťazi celoštátnej Olympiády v informatike
Počas Dňa narcisov 2019 sme vyzbierali skoro osem tisíc eur
Matej vyhral Zenit kategórie B v programovaní
A víťazom Majstrovstiev sveta Escape Room 2019 sa stáva…
Naše volejbalistky druhé na okrese
Rodičko pre všetky triedy v pondelok 8. apríla o 17:30
Najstarší Gamčák, páter Akvinas, nás navždy opustil. Česť jeho pamiatke!
Okres Fyzikálnej olympiády kat. E a F úspešne za nami
Juniori vyhrali medzinárodné poradie Matematického Náboja 2019
Odvolili sme si v simulovaných prezidentských voľbách
Výsledky prijímačiek do Prímy A, I. A a I. C zverejnené
Tím Oktávy '05 a Oktávy '06 vyhral aj tretí absolventský kvíz
Pozvánka na študentské prezidentské voľby (2. kolo)
Noc filmov a literatúry pre 2. stupeň bola nielen vo Veľkej telocvični
Aktualizovaný deň prijímačiek (prvý termín)
Videá Vox Gamča 2019 sú tu všetky naraz
Pozvánka na (volebný) Absolventský vedomostný kvíz #3
Tím Prepáčte my sme hlúpi zvíťazil v absolventskom kvíze #2
Tohtoročné plesy úspešne za nami
2-3-4-7 sú naše umiestnenia na kraji Fyzikálnej olympiády kategórie A
Dejepisná olympiáda a postupy z okresu na kraj
Bronzové a ďalšie umiestnenia z pražského Fyziklání 2019
Mixovaní šachisti postúpili do celoštátneho kola
"Talk" druhákov s kanadskou Slovenkou
Ďakujeme za vašu pomoc pri sociálnych štipendiách
Juhovýchodný týždeň 2019
17 úspešných riešiteľov na kraji Matematickej olympiády kat. A
Pozvánka na Absolventský vedomostný kvíz #2
Tím 2015,75 zvíťazil v absolventskom kvíze #1
Ďakujeme za vaše 2% z daní pre Gamču!
Náš legotím GamčaBot skončil štvrtý na kraji FLL
Druháci sú na lyžiarskom
Rodičko pre všetky triedy v pondelok 14. januára o 17:30
PF 2019
Aktualizovaný stav Steny slávy OH - Stále potrebujeme vašu pomoc!
Kvarta a Oktáva víťazmi OH V ohrození 2018
Odkiaľkoľvek pochádzate, akýmkoľvek prízvukom hovoríte. Začnite písať váš príbeh na Gamči…
Na konferencii Nenápadní hrdinovia 2018 sme mali tri príbehy
Adam s Lujzou najlepším párom bridžového turnaja
Gamčácke vektory vyhrali Fyzikláni online v slovenskom poradí kategórie C
Kvartáni vyhrali celoslovenskú matematickú súťaž Junior náboj 2018
Fyzikálny Náboj 2018 s umiestneniami 3., 4., 5., 17. a 18.
Pingpongistky na kraji bronzové
Česť Vašej pamiatke p.p. Bulíková!
Rýchlokorčuľovanie bolo ukážkový olympijský šport za december
Diskutovali sme o Novembri '89 s Living Memory
Druhé miesto na súťaži G-robot 2018 v Martine
Pozrite si video z 10. týždňa OH V ohrození 2018
Tretí rok po sebe na dejepisnom finále v Chebe
Pozrite si video z 8. a 9. týždňa OH V ohrození 2018
Pozvánka na galaprogram OH V ohrození 2018
GrössLink sa rozprával s olympionikmi Erikom Vlčekom a Jurajom Tarrom (kanoistika)
Pozrite si video zo siedmeho týždňa OH V ohrození 2018
Pozývame vás na 3. ročník Gamčáckeho plesu
Pozvánka na Absolventský vedomostný kvíz #1
Rodičko pre všetky triedy v pondelok 19. novembra o 17:30
"Stena slávy OH" sa inštaluje: Je tam aj vaša olympiáda?
Pozrite si video zo 6. týždňa olympiády
Pripomenuli sme si 100. výročie založenia ČSR
Pozrite si video z piateho týždňa olympiády
V lete sme mali delegáciu na mládežníckom tábore v Šanghaji
GrössLink bol na Európskej noci výskumníkov 2018
Pozrite si video zo 4. týždňa olympiády
Prváčence boli úspešne imatrikulované
Pozemný hokej bol ukážkový olympijský šport za október
Maturanti boli v Martine po stopách slovenských spisovateľov
3. týždeň olympiády za nami a sumár vo videu
Riaditeľské voľno v pondelok 29. októbra
Nová zvolená časť Študentskej rady (ŽŠR) pre šk. rok 2018/19
Pozrite si sumárne video z 2. týždňa olympiády
Dvaja informatici úspešní na olympiáde v Japonsku
GrössLink sa rozprával s olympioničkou Alex Longovou (lukostreľba)
Boli sme na Veľtrhu župných škôl Bratislavského samosprávneho kraja
Pozývame vás na Deň otvorených dverí 2019
Pozrite si sumárne video z 1. týždňa olympiády
Olympiáda úspešne otvorená, vitaj OH V ohrození 2018!
Striebro, bronz a bronz zo Stredoeurópskej matematickej olympiády
Štvrtáci boli z občianskej náuky v Národnej rade SR
Stará nálepka ISIC končí 09/2018, skontrolujte si či už máte 9/2019
Boli sme na Vedeckej cukrárni o osudových osmičkách Slovenska
Ondrej s informatickým striebrom z CEOI
Víťazi z minuloročného Štefánika 2018 boli na Myjave
V pondelok 17. septembra o 17:00 rodičko iba pre nové triedy
Otvorenie olympiády v piatok 14. septembra o 11:30 (posun o pol hodinu)
Program Starší mladším (streda, štvrtok a piatok) - aktualizované 2x
V pondelok tretieho začíname o 8:00

< Naspäť na úvodnú stránku

Medzi zoznamami článkov za jednotlivé školské roky sa prepínate na vrchu stránky kliknutím na príslušný školský rok.