Som absolvent/ka

Absolventky a absolventi sú jednou z hlavných devíz Gamče a preto budeme veľmi radi, keď nám cez nasledovný formulár necháte na seba kontakt a zostanete tak v spojení so svojou školou:

Ďakujem za zorganizovanie absolventskej disciplíny, dobre sme sa zabavili, nostalgia silná. – Vladislav (Oktáva 1998)

Odporúčame zaradiť si naše emailové adresy perpetua@gamca.sk resp. riaditelstvo@gamca.sk na „White List“, aby sa k vám naše emaily dostávali a nekončili žiaľ v priečinku nevyžiadanej pošty (v spame). Vaše údaje neposkytneme tretej strane. Svoj súhlas so zasielaním našej komunikácie môžete kedykoľvek jednou správou odvolať.

Ďakujeme, že o tejto stránke (formulári) poviete aj svojím spolužiačkám a spolužiakom!

Vaše Ad Revidendum:

Dajte nám vedieť v dostatočnom predstihu a my vám radi otvoríme vašu triedu či iné priestory na Gamči. Alebo nám aspoň pošlite skupinovú fotografiu z vášho stretnutia, aby sa nielen profesorský zbor mohol potešiť, ako sa vám darí.

30 rokov OH Gamča:

Pri príležitosti zamýšľanej publikácie ku galaprogramu 30. ročníka olympiády (OH Gamča 2017) dávame dokopy archívne materiály z doterajších 29 ročníkov. Ak máte doma výsledky, fotky a videá, dizajn tričiek či maskota – budeme radi, keď nám ich dáte k dispozícii.

Do pozornosti vám dávame aj gamčácku zbierku a stánok s darčekmi.

Ďakujeme za vašu priazeň!

Ak ste vyplnili dotazník na konci roka 2014 a nechali nám tam vaše údaje, tento formulár vypĺňať nemusíte, vaše údaje už máme.