FYKOSí Fyziklání 2018

Streda, 25. apríla 2018

V piatok 16. februára 2018 sa v Prahe konal 12. ročník fyzikálneho FYKOSího Fyziklání (spolu 135 tímov) a my sme vyslali štyri tímy do troch rôznych kategórii.

Najlepšie sa darilo tímu MGRAITS v zložení Tomáš Sásik, Ján Letovanec (obaja IV.B), Barbara Pulmannová, Sára Kuťková (obe Oktáva) a Jakub Schenk (Septima), ktorí vo svojej kategórii A (a rovnako aj v absolútnom poradi) skončili na vynikajúcom 2. mieste – blahoželáme!

 

 

Zvyšné tri tímy súťažili v mladších kategóriách B a C s nasledovnými výsledkami:

Septimánsky tím Moškovie detičky súťažil v kategórii B, kde sa v zložení Matej Moško, Pavol Kollár, Alexandra Hojková, Ondrej Baranovič a Miloš Travěnec umiestnil na peknom 14. mieste, čo stačilo na 43. miesto v absolútnom poradi.

Tím Humanitné vedy nie sú vedy v zložení Adam Chalúpek, Lukáš Pleva (obaja II.B), Peter Kravár (Sexta), Matúš Zelko (kvinta), Samuel Krivánek (III.B) a tím Gamčácke vektory v zložení David Belobrad, Radka Bírová, Martin Bucko, Jozef Csipes, Matúš Papšo (všetci I.A), súťažili v kategórii C, kde sa umiestnili na dobrom 9. resp. 17 mieste, čo im v absolútnom poradí vynieslo 61 resp. 80. miesto.

Aj mladším tímom blahoželáme k pekným výsledkom!

Za doprovod a podporu ďakujeme p.p. Horvátovi.

< Naspäť na nástenku

Prameň ilustrácii: internety-a-gamca.sk

Výsledky a viac o FYKOSom Fyziklání .