Výsledky OH V ohrození 2018

Piatok, 21. december 2018

V piatok 7. decembra 2018 sa v Istropolise uskutočnilo slávnostné ukončenie 31. gamčáckej olympiády – Galaprogram OH V ohrození 2018:

Celkový zostrih OH V ohrození 2018

Celkové poradie – 2. stupeň:
1. Kvarta
2. Tercia
3. Sekunda A
4. Sekunda B
5. Príma A
6. Príma B

Celkové poradie – 3. stupeň:
1. Oktáva
2. IV. C
3. II. A
4. Sexta
5. Kvinta
6. I. B
7. III. B
8. II. B
9. IV. B
10. II. C
11. III. D
12. I. A
13. IV. D

Prečítať si môžete aj reportáž GrössLinku:


Ako každý iný rok, aj tento nás čakal gamčácky galaprogram našich olympijských hier, ktorý nás milo prekvapil. Tohtoročná OH-čka s názvom V ohrození totižto ďaleko prekročila naše očakávania.

Dobre prepracované disciplíny sú každým rokom lepšie. Príbeh o štyroch postavách zastupujúcich jednotlivé odvetvia olympiády pokračoval od začiatku otvorenia olympijských hier.

Bolo vidno, že si na ňom dali organizátori dosť záležať; mal hlavu aj pätu a ešte k tomu bol aj vtipný a zaujímavý. Galaprogram sa ako po minulé roky tiež odohrával v Dome obrov a síce v Istropolise. Vďaka obrovskej sieni a neskutočným talentom na pódiu sme mali chvíľami pocit, akoby sme sa ocitli vo finále šou Česko Slovensko má talent. Vystúpenia boli totiž na skutočne vysokej úrovni. Okrem mnohých tanečných vystúpení či už v skupine, alebo jednotlivo, sme na galaprograme mohli vidieť aj spevácke vystúpenia, hru na klavíri, herecké vystúpenia vo forme playbacku a mnoho ďalších vysoko kvalitných vystúpení.

Každopádne, tohtoročný galaprogram a tohtoročná OH-čka položili latku veľmi vysoko a len veľmi ťažké bude ju prekonať.

Na záver by sme chceli pogratulovať víťazom tohtoročnej OH-čky a to kvarte a oktáve. Pre oktávu je toto však už druhé víťazstvo na treťom stupni, keďže v sexte vyhrali prvý raz. Tam, ale nezačali. Už v Kvinte sme totiž mohli vidieť ako skončili tretí, čím všetkých už vtedy prekvapili. Samozrejme v kvarte klasicky vyhrali na druhom stupni. A takáto vec sa za celých 31 rokov našej školskej olympiády ešte nikdy nestala.

Nakoniec ďakujeme za všetku námahu a úsilie tohtoročným organizátorom! Vieme, že to nie je vždy ľahké.

< Naspäť na nástenku

Prameň ilustrácii: internety-a-gamca.sk