Fyziklání online 2018

Utorok, 18. december 2018

Medzinárodná fyzikálna súťaž Fyziklání online organizovaná Univerzitou Karlovou sa uskutočnila v stredu 28. novembra aj s troma gamčáckymi tímami:

Tím Gamčácke vektory v zložení Dávid Belobrad, Radka Bírová, Martin Bucko, Jozef Csipes a Matúš Papšo (všetci II.A) súťažiaci v kategórii C vyhral v poradí slovenských tímov a medzinárodne mu patrilo 9. miesto.

Tím GamcaA v zložení Pavol Pivko, Jozef Mičáň, Viktor Balan (všetci traja Kvinta), Nicolas Husár (I. B) a externista Daniel Teplan (SG Cenada) sa v kategórii C umiestnil na 2. mieste v rámci slovenských tímov a na 11. mieste v rámci medzinárodného poradia.

Tím z I. A Choboti v zložení Branislav Bubán, Kristián Andraščik, Tadeáš Jakuš aSamuel Stanek súťažil v kategórii C a umiestnil na 11. mieste slovenského a na 48. mieste medzinárodného poradia.

Tím <3 z III. B súťažiaci v kategórii B v zložení Krisztián Gogora, Rebeka Viznerová, Oliver Sihlovec, Adam Chalupek a Marko Čechovič skončili na 8. respektíve 41. mieste.

Zastúpenie sme mali aj v tímoch zložených z viacerých škôl: Tím Terezkini chlapci (Matej Moško – Oktáva) skončil v kategórii A na 1. slovenskom a 20. medzinárodnom mieste. Tím Čím viac, tým viac (Viktor Imrišek, Martin Belluš – obaja Kvarta) skončil v kategórii C na 7. respektíve 24. mieste.

Gratulujeme a ďakujeme!

< Naspäť na nástenku

Prameň ilustrácii: internety-a-gamca.sk

Kompletné výsledky na webe súťaže.