Fyzikálny náboj 2018

Utorok, 18. december 2018

Dňa 16. novembra 2018 sa uskutočnila fyzikálna súťaž Fyzikálny náboj organizovaná FKS MFF UK v Bratislave. Do súťaže sa zapojilo 5 gamčáckych tímov – 2 seniorské a 3 juniorské:

Seniorský tím A v zložení Ondrej Baranovič, Matej Moško, Jakub Schenk (všetci traja Oktáva), Adam Chalúpek (III. B) a Tomáš Vörös (IV. D) sa umiestnil na 4. mieste v rámci Slovenska a na 9. mieste v rámci medzinárodných tímov.

Seniorský tím B v zložení Marko Čechovič (III. B), Pavol Kollár, Miloš Travěnec (obaja Oktáva), Peter Kravár (Septima) a Samuel Krivánek (IV. B) sa umiestnil na 18. mieste v rámci Slovenska a na 51. mieste v rámci medzinárodných tímov.

Juniorský tím A v zložení Michal Farnbauer, Matej Urban, Matúš Zelko (všetci traja Sexta), Jozef Mičáň a Pavol Pivko (obaja Kvinta) sa umiestnil na 3. mieste v rámci Slovenska a na 3. mieste v rámci medzinárodných tímov.

Juniorský tím B z triedy II. A v zložení Dávid Belobrad, Radka Bírová, Martin Bucko, Jozef Csipes a Matúš Papšo sa umiestnil na 5.mieste v rámci Slovenska a na 9. mieste v rámci medzinárodnych tímov.

Juniorský tím C v zložení Kristián Andraščík, Tadeáš Jakuš, Samuel Stanek (všetci traja I. A), Adrián Šegeda (II. B) a Dalibor Švonavec (II. A) sa umiestnil na 17.mieste v rámci Slovenska a na 41. mieste v rámci medzinárodnych tímov

Všetkým tímom gratulujeme k dosiahnutým výsledkom a ďakujeme za reprezentáciu!

< Naspäť na nástenku

Prameň ilustrácii: internety-a-gamca.sk

Kompletné výsledky seniorskej aj juniorskej kategórie na webe súťaže.

Matematický aj fyzikálny Náboj, spolu s ďalšími súťažami, organizuje občianske združenie Trojsten.